Статті

Рекомендації: як вибрати ортопедичний матрац?

Рекомендації: як вибрати ортопедичний матрац?

Величезний асортимент постільних речей призводить покупців до розгубленості у виборі якісного товару для оснащення спального місця. Актуальним стає питання, як вибрати ортопедичний матрац, щоб придбана модель приносила користь здоров'ю, створювала атмосферу комфорту під час відпочинку і дарувала повноцінну релаксацію тіла після трудових буднів. Як вибрати ортопедичний матрац – рекомендації П..

26.05.2021
0
911
Як влаштовані пружинні матраци?

Як влаштовані пружинні матраци?

Сьогодні виробники ортопедичних матраців на основі пружин пропонують два основних види блокових систем з різними конструктивними особливостями, включаючи класифікацію металізованих пружинних елементів по діаметру і з'єднанню. Як влаштовані пружинні матраци – базова інформація Конструктивні параметри і технічні характеристики ортопедичних матраців із залежним і незалежним з'єднанням пружин іс..

24.05.2021
0
967
Чим небезпечний надлишок сну?

Чим небезпечний надлишок сну?

Біологічний годинник або так звані «циркадні ритми» закладені в людині природою, є своєрідним регулятором тимчасових періодів сну і неспання. Дотримуючись підсвідомої команди організму активна фаза і час відпочинку чергуються і відновлюють енергетичний баланс і фізичне, психологічне здоров'я в цілому. Порушення розпорядку в вигляді недосипання або надмірно довгого сну веде до негативних наслідків ..

19.05.2021
0
2099
Чому для дітей потрібно купувати спеціальні матраци?

Чому для дітей потрібно купувати спеціальні матраци?

Дитинство – це період розвитку і дозрівання, формування постави і правильної анатомічної структури. Для люблячих батьків здоров'я дитини посідає перше місце в процесі виховання. Важливий фактор у зміцненні імунітету малюків є міцний і спокійний сон в нічний/денний час доби. Тому до облаштування дитячого ліжечка необхідно підходити з особливою увагою з перших місяців життя. Чому дітям потрібні с..

17.05.2021
0
751
Чи можна спати при світлі?

Чи можна спати при світлі?

Статистика наукових досліджень доводить, що освітлення і індекс передачі кольору впливає на загальний стан і сон людини в цілому. Актуальними стають питання, які проблеми зі здоров'ям можуть виникнути від надлишку освітлення під час сну і як уникнути негативних проявів, які впливають на показники енергетичного балансу в фізіологічному аспекті. Чи можна спати при світлі – зміни біологічних ритмі..

13.05.2021
0
1415
Поради щодо поліпшення сну немовляти

Поради щодо поліпшення сну немовляти

Поради щодо поліпшення сну немовляти – це своєрідне керівництво для люблячих батьків зі стажем і молодих новоспечених мам і тат. Нормалізація сну, впорядкованість і передбачуваність – це важлива складова в розвитку здорової дитини. Стабільність і чіткий ритм в дотриманні режиму входять в звичку, заспокоюють дитину і допомагають усунути недосипання, часті пробудження і нічні капризи. Поради щодо..

28.04.2021
0
807
Як вибрати дерев'яне ліжко?

Як вибрати дерев'яне ліжко?

Ліжко є предметом меблів, з яким протягом життя ми маємо найбільший контакт. Під час сну ми проводимо на ній приблизно одну третину нашого життя. Оскільки ліжко настільки важлива, то варто витратити трохи часу на її вибір. Адже правильно обрана ліжко - це запорука Вашого міцного здоров'я, життєвої енергії та гарного настрою. Чому варто вибрати саме дерев'яне ліжко? Дерев'яні ліжка мають ..

10.11.2020
0
1488
Як вибрати висоту матраца?

Як вибрати висоту матраца?

Ортопедичні матраци торгової марки «Highfoam» відповідають нормативним регламентам національних і міжнародних стандартів. Високоякісна продукція користується попитом не тільки на ринку України, але і в країнах Європейського Союзу. Багатогранність модельного ряду дозволяє підібрати конструкцію під певні параметри користувача, для забезпечення здорового сну і відпочинку. При виборі основи для створе..

23.10.2020
0
986
Подорожі по Україні: Львів

Подорожі по Україні: Львів

Львів - це місто численних можливостей для туристичних екскурсій. Історичні пам'ятки, загадкові і затишні вулички, таємничі місця заворожують гостей. Про унікальну львівській архітектурі ходять легенди, які притягують мандрівників усього світу. Дивно красиві споруди міських вулиць - це історичне переплетення різних епох і архітектурних стилів. Подорож по Україні - старовинне місто Львів Споч..

20.10.2020
0
1139
Диван від Mercury - кращий вибір для будинку

Диван від Mercury - кращий вибір для будинку

Кутовий диван з поворотним механізмом «Mercuriy» торгової марки «Highfoam» - це практичні, витривалі меблі з ортопедичним ефектом. Конструктивні особливості м'яких меблів користуються попитом, адже модель забезпечує площу для сидіння, використовується в якості спального місця, створює атмосферу комфорту і затишку, прикрашає інтер'єр кімнати. При цьому функціоналі, диван економить місце за рахунок ..

15.10.2020
0
1043
Ортопедичний матрац + ліжко

Ортопедичний матрац + ліжко

Найбільш важливим обладнанням спальні є ліжко та матрац. Сучасне виробництво і нові технології перебувають на високому рівні розвитку. Широкий асортимент меблів, ортопедичних виробів для спальні іноді заводять потенційних покупців в «глухий кут». В такому випадку, треба вибирати продукцію торгових марок, які заслужили довіру споживача. Ортопедичний матрац + ліжко - стандарт здорового сну Орт..

15.10.2020
0
1194
Подорож по Україні: каньйони

Подорож по Україні: каньйони

Подорожі по Україні дозволяють ближче познайомитися з рідною країною. Приголомшливі заповідні місця, гори, долини, озера, каньйони зачарують шанувальників ритмічних мегаполісів - залишаться в пам'яті, як найкращий спогад в житті. Подорож по Україні - каньйони рідного краю Каньйони України - це глибокі річкові долини з крутими берегами, стрімкими схилами, мальовничими пейзажами. Коли настає ч..

15.10.2020
0
1115
Ваш здоровий хребет

Ваш здоровий хребет

Хребет - це стрижень анатомічної будови організму, джерело здоров'я і енергії. Тому, дуже важливо навчитися контролювати поставу, щоб мінімізувати ризики ведуть до виправлення, патології сколіозу, відчуття болю в області спини. Ваш здоровий хребет - енергетичний центр тіла Раніше у дворянського стану існувала корисна традиція - берегти поставу з раннього віку. Дітей навчали правильно і рівно..

28.09.2020
0
1444
Матраци для максимального комфорту

Матраци для максимального комфорту

Грамотне і правильне облаштування спального місця - це запорука здоров'я, нормалізації фізичного / психологічного стану, позитивний настрій, енергетична сила, джерело успіху і процвітання діяльності людини. Матраци для максимального комфорту - критерії вибору Сучасний асортимент ортопедичних / анатомічних матраців надані на вітчизняному ринку, заводять цінителів якісного продукту в «глухий к..

28.09.2020
0
1171
Подорожі по Україні: карпатські озера

Подорожі по Україні: карпатські озера

анкові тумани, тиша з переривчастим співом птахів, шум очеретів, що виблискує водна гладь з дзеркальним відображенням небесної висоти, магічна краса мальовничих пейзажів, повне умиротворення і відпочинок для душі дарують людині озера України. Перлини української природи - карпатські озера Мальовничі пейзажі Карпат, романтика легенд про загадкових водоймах розташованих серед гірських вершин з..

24.09.2020
0
1205
Як вибрати матрац?

Як вибрати матрац?

Здоров'я людини грунтується на головних чинниках - правильне харчування, активний спосіб життя, якісний міцний сон. Раціон та фізичні навантаження - це вироблені звички і сила волі. Відпочинок і повна релаксація організму залежить від правильного обладнання спального місця. Ортопедичні матраци торгової марки «Highfoam», як не можна краще підходять для оснащення спальні, головне - треба знати як ви..

21.09.2020
0
2145
Здоровий сон запорука успішних виступів у спорті

Здоровий сон запорука успішних виступів у спорті

Фізичні вправи, регулярні тренування перед спортивними змаганнями віднімають енергію спортсмена. Відновлення після занять - це важлива частина режиму, від цього залежить результативність в спортивних досягненнях. Фізичні параметри організму повертаються в норму, якщо дотримуватися аспекти здорового повноцінного сну. Якісний відпочинок спортсмена - це підвищені адаптаційні можливості м'язів, витрив..

14.09.2020
0
1502
Подорожі по Україні: Чорне море

Подорожі по Україні: Чорне море

У кожної людини є період, коли бажання втекти від міської суєти досягає апогею. Чорне море - це місце, яке притягує і заворожує територіями акваторій, мальовничими пейзажами сходів і заходів. Морське узбережжя здатне зцілити душевні і фізичні недуги, подарувати неймовірне почуття умиротворення від з'єднання з природою. При цьому, підготовка до подорожі до дивних місцях узбережжя всипаного галькою ..

11.09.2020
0
1205
Коли укладати дитину спати на подушку?

Коли укладати дитину спати на подушку?

Хребет немовляти в перші роки розвитку формується, щоб природні анатомічні вигини розвивалися правильно педіатри та лікарі-ортопеди рекомендують оснащувати ліжечка основою з певним ступенем жорсткості. Тому, багатьох батьків цікавить в якому віці потрібно укладати дитину спати на подушку, щоб не нашкодити здоров'ю. Оснащення дитячого ліжечка - безпека і комфорт Сон в житті дитини займає особ..

03.09.2020
0
2687
Кращі дивани для сну

Кращі дивани для сну

Стилістика сучасного інтер'єру не перестає дивувати незвичайним оформленням простору, враховуючи колірну гамму і оригінальність меблів. Сьогодні популярністю користуються конструктивні модифікації, які здатні заощаджувати метраж функціональних зон. Вибір найкращого дивана для сну одна з важливих складових у облаштуванні вітальні / спальні, для створення комфорту і затишку в домі. Атмосфера комф..

27.08.2020
0
2315
Подорожі по Україні: Азовське море

Подорожі по Україні: Азовське море

Пляжний відпочинок у моря воліє абсолютна більшість українських відпускників. На українські узбережжя морів можна дістатися за допомогою літака і наземним транспортом. Вирушаючи в подорож, доводиться знехтувати комфортом, але вихід є - знизити дискомфорт під час подорожей допоможуть спеціальні туристичні подушки і матраци торгової марки «Highfoam». Подорож по Україні - Азовське море чекає своїх..

26.08.2020
0
1647
Як вибрати матрац в дитяче ліжечко?

Як вибрати матрац в дитяче ліжечко?

Як вибрати матрац в дитячу ліжечко - рекомендації Народження дитини - це велика подія в родині, батьки вибирають для дитини все найкраще: повзунки, кофтинки, іграшки-брязкальця. Коли справа доходить до покупки спального приладдя, мам і тат цікавить, як вибрати матрац в дитячу ліжечко, щоб малюк правильно розвивався. Купівля матраца для дитячого ліжечка заслуговує на особливу увагу - це важли..

17.08.2020
0
2172
Як потрібно спати, щоб схуднути?

Як потрібно спати, щоб схуднути?

Як потрібно спати, щоб схуднути - корекція ваги Надмірна вага з'являється в результаті дисбалансу трьох гормонів - кортизолу, соматотропіну, лептину. Статистика наукових досліджень показує, що головними факторами гормональних порушень є: неправильний режим харчування, хвороби опорно-рухового апарату, тривалість і якість сну. Тому, для корекції ваги необхідно знати - як потрібно спати, щоб схудн..

10.08.2020
0
1453
Подорожі по Україні: гори

Подорожі по Україні: гори

Неосяжна планета «Земля» сповнена невимовною красою, мальовничими пейзажами і загадковими місцями, для знайомства з якими часом не вистачає і цілого життя. Технічний прогрес безповоротно заполонив життя людини, привів до малорухливого способу життя - робота в офісі, автомобіль, інтернет не залишив місця для повноцінної фізичної активності. Під час відпустки, кожен починає замислюватися, як отримат..

10.08.2020
0
2077
Як підібрати розмір матраца?

Як підібрати розмір матраца?

Ортопедичний матрац - це гарант здорового, спокійного відпочинку вночі, відмінний настрій з ранку. Потенційні покупці намагаються придбати продукцію, яка не тільки створить комфортну атмосферу в спальні, але і принесе оздоровлення. Головне знати - як підібрати матрац за розміром ліжка. Як підібрати розмір матраца - рекомендації Споживачі, які набувають анатомічну продукцію, повинні враховува..

03.08.2020
0
3669
Коли краще класти спати дитину?

Коли краще класти спати дитину?

Фізична і психологічна втома негативно впливає на організм людини в цілому. Надмірна втома провокує виділення гормонів, які сприяють розвитку порушень сонного циклу. Тому, люблячі батьки, часто цікавляться - коли укладати дитину спати, щоб денний / нічний відпочинок приносив користь здоров'ю малюка. Вплив нестачі сну на організм дитини Здоровий сон - це найбільш важливий фактор, який веде до..

27.07.2020
0
2570
Keiko — нове покоління матраців

Keiko — нове покоління матраців

Презентуємо новітню торгову марку матраців -  Keiko. Матраци Keiko створена для сучасних людей, що слідкують за своїм здоров’ям, цінують комфорт та якість. Зручне транспортування, ексклюзивний дизайн, швидка доставка в поєднанні з найкращими матеріалами та високими ортопедичними властивостями, робить матраци Keiko ідеальним рішенням для Вашого комфортного та здорового сну. Доставка ..

23.07.2020
0
1116
Види ортопедичних матраців

Види ортопедичних матраців

Грамотне створення умов для нічного відпочинку, впливає на загальне самопочуття людини під час неспання. На жаль, не кожен розуміє важливість даного питання і прокидаючись вранці часто відчуває розбитість, больові відчуття у всьому тілі, від безсоння або незручності ліжка / дивана. Причина таких проявів досить проста - це неправильний вибір матраца. Ортопедичні матраци - види і класифікація мод..

20.07.2020
0
1687
Який матрац краще пружинний або безпружинний?

Який матрац краще пружинний або безпружинний?

Фізичний та психологічний стан людини залежить від багатьох аспектів пов'язаних зі здоровим способом життя. Одним з головних критеріїв в підтримці здоров'я, є обладнання спального місця. Комфорт в спальні, це не тільки сучасна / стильні меблі, але і правильний вибір спальних аксесуарів. Споживачів часто хвилює питання, який матрац краще пружинний або безпружинний, адже кожна модель має свої особли..

13.07.2020
0
3252
Які бувають ортопедичні матраци?

Які бувають ортопедичні матраци?

Здоровий сон - це важлива фізіологічна необхідність, для відновлення фізичного / психологічного стану людини. Від якості нічного відпочинку залежить ефективність, працездатність під час неспання. Правильно обладнане спальне місце - це джерело гарного настрою, прекрасного самопочуття. Матраци «нового покоління» з ортопедичними властивостями не тільки позитивно впливають на організм, але і дарують а..

06.07.2020
0
1134
Оновлення ассортименту подушок Noble M-Line

Оновлення ассортименту подушок Noble M-Line

Раді презентувати нові моделі подушок серії M-Line. Ми добавили нові форми та розміри. Знайомтесь з новинками нижче, переходьте за посилання та замовляйте. Переконайтесь в міцному і здоровому сні разом з подушками Highfoam. Серія M-Line - це ортопедичні подушки з піною меморі. Піна memory ідеально пристосовується під форму та вагу тіла, розподіляє навантаження у зонах тиску тіла на ліжко. Завдя..

09.06.2020
0
929
Екологічний і безпечний пінополіуретан Highfoam BIO ™

Екологічний і безпечний пінополіуретан Highfoam BIO ™

HIGHFOAM BIO ™ - це торгова марка групи різних типів пінополіуретану, яка об'єднані спільними характеристиками. HIGHFOAM BIO ™ - революційний продукт серед пенополиуретанов. Він виготовлений на основі рослинної сировини, подарованого нам природою. Створено в Україні, не має аналогів в світі. Інженери Highfoam після тривалих випробувань змогли отримати унікальний матеріал. Його властивості прост..

25.03.2020
0
1352
Як спати на ортопедичній подушці з валиками?

Як спати на ортопедичній подушці з валиками?

Дуже часто споживачі запитують "Як спати на ортопедичній подушці з валиками?". У цій статті ми дамо вичерпні відповіді на дане питання. Ви більше дізнаєтесь про особливості подушок з валикам або як їх ще називаю wave-подушки. Зверніть увагу на те, що подушка з валиками має 2 різні по висоті валики з поглибленням між ними. Один меншої висоти, а другий більшою. При цьому не має значення з латексо..

11.02.2020
0
23365
Як правильно спати на ортопедичній подушці?

Як правильно спати на ортопедичній подушці?

Здавалося б питання просте. Рідко, хто замислюється, як спати правильно на ортопедичної подушці. Ось вона подушка, все використовують її з дитинства, і здавалося б що може бути нового? Однак, ми постараємося максимально розкрити цю тему в цій статті. Як правильно використовувати ортопедичну подушку? Ортопедичні подушки покликані забезпечити здоровий і комфортний сон. Видів і форм подушок дуж..

17.10.2019
1
13005
Правильний матрац - запорука відмінного сну

Правильний матрац - запорука відмінного сну

Чи відчували ви коли-небудь труднощі при спробі просто заснути вночі? Якщо так, то не виключено, що вам необхідно терміново придбати якісний ортопедичний матрац. Бренд Highfoam пропонує своїм клієнтам найрізноманітніші моделі матраців різних розмірів і форм. Якість спального місця - основний фактор здорового сну Багато людей проходять повз такої інформації, сприймаючи її як щось мало корисни..

17.10.2019
0
1672
Яка поза для сну правильна? Яку подушку краще вибрати?

Яка поза для сну правильна? Яку подушку краще вибрати?

Самопочуття, настрій і працездатність кожної людини безпосередньо залежать від повноцінності його нічного відпочинку. На його якість впливає не тільки тривалість сну, а й положення тіла людини в цей час. Розглянемо основні різновиди цих поз з точки зору їх комфортності для організму. Також підкажемо, яку подушку краще вибрати в залежності від пози в якій спите. Сон на животі Сон на животі не..

17.10.2019
0
2543